Váš dom ako reklamný billboard?

Zdá sa vám to šialené? Americký portál adzookie.com spustil registráciu záujemcov o premaľovanie svojho domu na reklamný billboard. Ponúkajú za to peniaze pre vlastníka nehnuteľnosti po dobu, kým bude fasáda domu premaľovaná reklamou. Spoločnosť sa postará o premaľovanie domu motívom, ktorý si odsúhlasíte. Limitujúcim faktorom je, že žiadateľ musí byť vlastníkom nehnuteľnosti a dom resp. potenciálna reklamná plocha musí byť dostatočne viditeľná pre okolo idúcich, cestujúcich. Vlastník získa peniaze za prenájom plochy a spoločnosť ušetrí mnoho času hľadaním vhodného miesta a realizáciou samotného billboardu aj so všetkými povoleniami.

admin

Author admin

More posts by admin

Join the discussion 4 Comments

 • vlado says:

  Splnam podmienky-vlastnik,dom je 50 m od St.cesty BA-KE,na starej ceste ne Viglassky zamok,ktory sa opravuje a bude tu coraz viac navstevnikov

 • Michal K says:

  Dobry den,

  uvazujem o poskytnuti plochy svojho balkona na reklamu, ktory sa nachadza nad frekventovanou cestou v Petrzalke. Pokial by bola plocha v noci pekne osvetlena, mohlo by sa jednat o velmi viditelnu a originalnu plochu pre firmy. Najma v oblasti brand marketingu: napr reklama na isty druh piva by vyvolala dojem, ze v byte byva velky fanusik daneho produktu.

  Silu reklamy by zdvihla dohoda s viacerymi susedmi, ktori by byvali na rovnakom poschodi – linearne usporiadane. Keby mal niekto zaujem osobne sa o tomto napade porozpravat, tak ma moze kontaktovat cez email.

  Michal

 • David Babincak says:

  Mal by som zaujem o takuto reklamu vlastnime dom v presovskom kraji na viditelnom mieste konkretne na hlavnom tahu na Bardejov

 • Eva says:

  Dobrý deň želám. Ponúkame našu garáž pri rod.dome,pri hlavnej ceste v Snine na reklamu.

Leave a Reply