Športové doplnky

Nebojte sa, nejedná sa o oblečenie, iba som nevedel ako pomenovať článok k dnešným dvom produktom. Každý podľa mňa pozná, alebo už aspoň videl modrú okrúhlu gumennú vecičku, ktorá sa s obľubou pred pár rokmi používala na posilňovanie rúk a zápästia. Teraz na trh prichádza kancelársky posilňovač svalstva. Jedna časť sa upevní na kraj stola ako vidno na obrázku, do ruky sa uchytí druhá časť spojená cez gumu. Naťahovanie počas práce vraj pomáha posilňovať až 6 rôznych svalov. Pre tých, ktorý nedokážu opustiť svoju kanceláriu je to ideálny doplnok. Spravia niečo pre svoje zdravie, odbúravajú stres a aspoň trochu tuku a znižujú tým krvný tlak. Celá srandička stojí na US trhu 30 USD.

Druhý produkt má úplne iný charakter, jedná sa o držiak na lopty. Máte vy alebo vaše deti rozhádzané lopty po izbe, garáži, aute? Lopty sú vynikajúce na športovanie, ale ich uskladnenie… Na trh skupina mladíkov preto priniesla špecialný držiak pre 4 typy lôpt. Ten sa jednoducho namontuje na stenu, zárubňu, poličku alebo aj na kufor auta. Držiak vlastne tvoria tri ramená, ktoré zabránia lopte stále niekde utekať. Cena držiaka je 11 USD.

admin

Author admin

More posts by admin

Join the discussion One Comment

 • janko says:

  Skvelý nápad, obchoduješ s tým? Je po tom dopyt?
  Nemáš ešte nejaké zaujímavé športové potreby?
  Chcel by som rozbehnuť nekonvečný obchodík so športovými potrebami. Pod názvom nekonvečný, nemyslím s takými srandičkami len. Ale na základe oslovenia zákaznikov, dodávania atd. Proste iný model podnikania.
  Možno by som mal o tie veci záujem.
  Môžes mi poradiť ako sa k ním dostanem? Alebo vlastniš ich ty, aby si ich mohol sprostredkovať?

  S pozdravom,
  Jano.

Leave a Reply